Wordpress Seo Araçları

Wordpress Seo Araçları

Wordpress seo araçları ile web sitenin kalitede açıklamalar ile doldurulması, hedeflenen ziyaretçi sayısına ulaşması ve arama motorlarında sürekli ilk sırada yer alarak tercih listesinin zirvesinde olması sağlanmaktadır. İnternet üzerinden yapılan araştırmalar için sık tekrarlanan kelime öbeklerinin en iyi şekilde işlenerek sunulup, web sitesinin daha aktif olarak kullanılmasını sağlamaktadır.

Kullanılan Araçlar Nelerdir?

Wordpress seo araçları siteye olan talebin artmasını sağlayan, siteyi her konuda zirveye çıkaran araçlardır. Web sitenin daha çok güven ve açıklama için beklenen hedef kitlesine ulaşması konusunda Wordpress seo için kullanılan araçlardan bazıları şunlardır;

1. Yoast Seo By Wordpress: Site gönderilerinde harita oluşturma ve arama motorlarına gerekli komutları göndermektedir.

2. SEMrush: Web sitesinin ve rakip sitelerin genel ve kapsamlı şekilde analizini yapaktadır.

3. Keyword Planner: Sitenin ilk sıralarına yer almasını sağlamak amacı ile anahtar kelime planlayıcısı görevini görmektedir.

4. Keyword Tool.io: Anahtar kelime ile alakalı olan tüm ana fikirlerin görünmesinde yardımcı olmaktadır.

5. Open Site Explorer: Web sitesi için seo verilerinin kontrol edilmesini sağlamaktadır.

6. Linkpatrol: Wordpress seo araçları kapsamında web sitesindeki ütün linklerin çıkışının kontrol edilmesini sağlamaktadır.

7. Broken link checker: Web sitesinin içerik linklerini kontrol ederek kırık olan linklerin arama motorlarından etkilenmemesi için uyarı vermektedir.

8. Easy external links: Dış linklerin otomatik olarak No-Follow yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda target etiketi ekleme görevini yerine getirmektedir.

Web sitesinin düzenli şekilde işleyişini sağlamak, arama motorları tarafından ban yememek için Wordpress seo araçları titiz bir şekilde kullanılmalıdır.

Seo Araçları İle Hizmet

Web sitesinin her açıdan daha etkin olması için seo hizmetinin eksiksiz olarak verilmesi gerekmektedir. Profesyonel olarak yaptığımız işlemler çerçevesinde web sitenizin kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilen olmasına katkı sağlamaktayız. Wordpress seo araçları kullanımı konusunda uzman kadromuz ile web sitesi üzerinde oluşan ya da oluşabilecek tüm sorunlara çözüm bulmaktayız. Web sitenizin en iyisi olması, kullanıcı beklentilerini karşılaması ve sizlerin marka prestijinizi artırmak için verdiğimiz hizmetten bizleri ziyaret ederek faydalanabilirsiniz.