Web Sitesine İçerik Ekleme

Web Sitesine İçerik Ekleme

Web Sitesine İçerik Ekleme

Web sitesine içerik ekleme, site sahiplerinin kanayan yarasıdır. Çünkü çoğu zaman kaliteli ve %100 özgün içerik bulamamaktadırlar. Bu sebeple web sitelerinin tıklanma oranları git gide düşmektedir. Kaliteli ve özgün içerik eklemek maalesef ki herkesin harcı değildir. Bu konuyu çoğu kişi çok basite alsa da aslında konu oldukça ciddi boyutlardadır. Her web sitesi sahibi olan kendini editör sanmaktadır. Ancak yoğun iş temposu ve bilgisizlik neticesinde açılmış olan siteleri günden güne arama motorlarında en alt seviyelere doğru ilerlemektedir. Web sitesine içerik ekleme sanıldığının aksine oldukça meşakatli bir iştir. Sayfa düzeni, kaliteli içerik ve içeriklerle desteklenen fotoğraf ve videolar içeriğin kalitesini arttırmaktadır. Gereksiz bilgiler içeren, içerik karakter sayısı fazla olsun diye gereksiz kurulan cümleler okuyucuyu sıkacak niteliktedir. Bu sebeple içerik üreticilerinden sağlanan makale standartlarında 300 kelimelik konuyu özetle açıklayan bir içerik her zaman için okunma oranı yüksek olanlar arasındadır. Web sitenizde gereksiz verilere yer vermemelisiniz. Gereksiz bilgi her zaman için hiç olan bilgidir.

Web sitesine içerik ekleme işleminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalara değinmek istiyoruz. Örneğin editörlerimiz herhangi bir e ticaret sitesinin sorumluluğunu aldı diyelim. Buraya içerik eklerken ilk yaptıkları satışa sunulan ürün ile ilgili faydalı ve detaylı bilgileri ürün görsellerinin altında ya da yanında belirtmek olacaktır. Bunun akabinde satılan ürünlerden yeni çıkan modeller olduğunda siteye dikkatli bir şekilde eklenecektir. Ürün detayları her gün güncellenecektir. Bu sayede site sürekli aktif tutulacak ve siteye eklenen reklamlarla da desteklendiğinde arama motorlarının üst seviyelerinde görüntülenecektir. Firmamızın ana amaçları içerisinde içeriklerinizin en doğru şekilde siteye eklenmesini sağlamak ve sitenizin kalitesini arttırmaktır. Başarılı editörlerimiz siz izin verdiğiniz sürece bu konu hakkında da sizlere hizmet vermektedir.

Firmamız tarafından web sitesine içerik ekleme hizmeti verilen içeriklerin kalitelerini görmeniz açısından web sitemiz üzerinde bulunan referanslarımızı incelemeniz en doğru kararı vererek bizi tercih etmeniz noktasında size yardımcı olacaktır. İletişim numaralarımız, mail adresimiz ve çalışma saatlerimiz sitemizde mevcut olup, mesai saatleri içerisinde telefonun ya da e mailinizin karşısında saatlerce beklemeden en kısa süre içerisinde cevap alabilirsiniz.