Seo Uyumlu Makale Web Sitesine Nasıl Eklenmelidir ?

Seo Uyumlu Makale Web Sitesine Nasıl Eklenmelidir ?

Seo Uyumlu Makale Web Sitesine Nasıl Eklenmelidir ?

Seo uyumlu makalenin web siteniz için ne kadar önemli olduğunu daha önce yazmış olduğumuz makalelerde birçok kez belirttik. Bir çok müşterimiz bu hizmeti aldığı halde bu makaleleri tam olarak nasıl kullanacaklarını bilememektedirler. Bundan dolayıda makalelerden istedikleri verimi alamamaktadırlar. Seo uyumlu makale kadar bu makalenin web sitesine doğru bir şekilde eklenmeside çok önemlidir. Bundan dolayı sizlere bu makalemizde elinizdeki makaleyi nasıl girmeniz gerektiğini anlatacağız. Makaleninizin özgün , 300 kelime üzeri, akıcı dille yazılmış ve anahtar kelimelerin yeteri sayıda girildiğini farzederek konuya giriyoruz. Eğer bu dediklerimizi karşılamıyorsa şayet lütfen makalenizi yeniden gözden geçiriniz.

Seo uyumlu makale web sitesine eklenirken öncelikle sayfa içinde h1, h2, h3 , b gibi html etiketlerinin kullanılmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Yani konuyu biraz açmamız gerekirse sayfa başlığını <h1>Site Başlığı</h1> olarak girmeniz gerekiyor. Bu sayede ilk html etiketini kullanmış oluyorsunuz. Sonrasında ise bir ara başlık yazarak onuda <h2>Ara Başlık </h2> şeklinde yazabilirsiniz. Bununlar birlikte anahtar kelimenizi sayfanın herhangi bir yerinde <h3>anahtar kelime</h3> ve <b>anahtar kelime</b> olarak girebilirsiniz. Ayrıca sayfaya özel meta etiketlerinde sayfanın ne ile ilgili olduğu ayrıca keywords lerde bu sayfa ile ilgili anahtar kelimeleride girebilirsiniz. Sayfa içinde özgün bir görsel kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde yazınızı daha dikkat çekici hale getirebileceksiniz. Resim dosyasının adını anahtar_kelime.jpg olmasına dikkat edin.

Bu şekilde girmiş olduğunuz makaleden maksimum verimi alacağınıza emin olabilirsiniz. Eğer bu konuda detaylı bilgi veya profesyonel yardıma ihtiyacınız olursa bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz. Biraz karışık gibi gözükse de birkaç uygulamadan sonra oldukça basit bir iş olduğunu sizlerde göreceksiniz. Sadece burada disiplin çok önemlidir. Bu sebeple bu içerikleri her gün düzenli olarak sitenize girmeye devam edin taki hedefinize ulaşana kadar devam etmelisiniz. Seo uyumlu makale ile web sitenizi rakipleriniz karşısında daha üst sıralamalara çıkartabileceksiniz. Her sektörde firmamız sizlere kaliteli içerik üretebilmektedir.