Özgün Yazı

Özgün Yazı

Özgün Yazı

Özgün yazı, yazarın tamamı ile kendi kelimelerini kullanarak, hiçbir yerden alıntı yapmadan, tamamıyla objektif olarak hazırlanan ve daha önce hiçbir internet sitesinde yayınlanmamış olan, bilgi değeri taşıyan yazı anlamını ifade etmektedir. Yazıların bu özellikte olması öncelikle internet dünyası için büyük önem taşımaktadır. Eğer yazı özgünlükten uzaksa, siteniz zarar görecektir. Arama motorları kopya yazıları hiç sevmediği için yazıların yayınlandığı siteniz için adeta kopyacı muamelesi yapacak ve siteniz bir gün bakacaksınız ki ortadan kalkmış. Tüm emeklerinizin çöp olmasına etki eden hiçbir yazının sitenizde olmasına izin vermemelisiniz.

Firmamız özgün yazı konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Yazılan tüm makalelerin kontrolleri belirli kontrol panelleri aracılığı ile yapılmakta, herhangi bir yerden alıntı olup olmadığına, başka sitelerde yayınlanıp yayınlanmadığına dikkat edilmektedir. Bu tarz durumlarla karşılaşılması halinde firmamızın itibarı da zedeleneceği için, bünyemizde dikkatli ve özenli çalışan yazarlar ile işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Sizlerde firmanızın itibarını ve geleceğini düşünüyorsanız vakit kaybetmeden firmamız ile iletişim sağlayınız. Firmamız sizlerin çıkarlarını gözeterek daha kaliteli yazıların yazılması adına yazarlarını seçerek bünyesine katmıştır. Bu sebeple ne yazarlarımızın yazdıkları yazılar ile ilgili, ne de firmamız ile ilgili bir problemle karşılaşmazsınız. Müşteri portföyümüzün hızla artmasına en büyük etkenlerin başında ürettiğimiz içerikler gelmektedir. Metin yazarlığını çok hafife alanlar, yazarlık yapmanın da basit olduğunu düşünmektedirler. Bu sebeple de her “ben yazarım, sitenizi çok iyi yerlere taşırım” diyenlere itimat etmemelisiniz.

Özgün olmayan yazılar Google tarafından tespit edilip, yazının yayınlandığı site ile ilgili işlem başlatılarak sitelerin aranan sitelerin sonlarına atmaktadır. Sonlarda olan siteler de genel olarak ziyaretçilerin ulaşamadığı sitelerdi. Çünkü hepimizin yaptığı, merak ettiğimiz bir konuda araştırma yaparken Googleda ilk üç bilemediniz dört siteyi incelemektir. Daha fazlası için zaman harcamak istemeyiz. Eğer, özgün yazı ile karşılaşmışsak makale bizi sıkmıyor ve aydınlatıyor ise de incelediğimiz sitelerin sürekli takipçisi oluruz. İnternet dünyası, okuyucu tarafından doğru kullanıldığında kişiye büyük getirisi bulunmaktadır. Bu getiri maddi olarak değil manevi bir getiridir. Bilgi sahibi olmak, öğrenilen bilgiler ile çevreyi aydınlatmak için merak ettiklerimizi araştırırız. Sizler de özgün yazı konusunda ve web ile ilgili tüm konularda firmamız web sitesini takip ederek sürekli güncel konular hakkında en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.