Özgün İçerik Yazarı

Özgün İçerik Yazarı

Özgün İçerik Yazarı

İyi bir özgün içerik yazarı, sitenizi gözde olma noktasında çok güzel yerlere taşımanıza olanak sağlar. Günümüzde içerik yazarlığı konusunda oldukça büyük gelişme bulunmakta olup, sektörde artık freelance çalışma sistemi ile birçok yazar bulmanız mümkündür. Ancak, bulduğunuz yazarlar sıradan, üç beş kelimeyi toparlayamayan, konudan kopuk sadece kelimeleri doldurmak için yazıyor ise burada büyük bir sıkıntı var demektedir. Önemli olan kaliteli ve özgün içeriği yazan yazarları bulmaktır.

Hızla gelişen makale sektörü içerisinde kendini geliştirmiş, gelişen çağa ayak uyduran, kelime dağarcığı oldukça zengin, yazılarında kaliteye önem veren yazarlar ile çalışmanız yararınıza olacaktır. Özgün içerik yazarı her şeyden önce yazdığı yazıları kendi sitesine yazıyor gibi hareket etmelidir. Direk kazanç odaklı hareket eden yazarların çoğunda kalite güdüsü oluşmamıştır. “Nasıl olsa ben yazımı yazdım gerisi beni ilgilendirmez” mantığı ile bu işe bakan yazarlardan uzak durmakta fayda vardır. Çünkü yazar hem vaktinizi hem de birçok emek harcayarak hazırladığınız sitenizi yok olma noktasına getirebilir. Firmamız bünyesinde bulunan özgün içerik yazarlarımız bu konuda firmamıza büyük olumlu katkılarda bulunmaktadırlar. Müşteri portföyümüzün artışını sağlamakta, web sitemizi aranan sitelerin başına çıkarmaktadırlar. Sizler de firmamız ile iletişime geçerek, yazarlarımızın engin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Yazarlarımız tarafından hazırlanan yazıların kalitesini, firmamız web sitesi üzerinde bulunan, makalelerini hazırladığımız siteleri inceleyerek daha yakından görmeniz mümkündür. Firmamız bu noktada kaliteli içerik üretimi konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Referanslarımız içerisinde sitelerine eklenen içeriklerden memnun olmayan hiçbir firma bulunmamaktadır.

Özgün içerik yazarı, konuya hâkim olmalı, kelimeleri anlamlı ve doğru kullanmalı, abartıdan kaçınarak bilgi paylaşımı odaklı olmalı, yazılarını okuyan kitleye olumlu mesajlar vermelidir. Sıradan, kelime ve harf hataları bulunan, okunan yazıda hiçbir bütünlük bulunmayan yazılar okuyucunun dikkatini çekmeyecektir. Daha ilk satırdan itibaren yazı okunmayacak ve dolayısı ile bu yazıyı yayınlamış olan web sitesinin ziyaretinden de vazgeçecektir. Okuyucular merak ettiği konuları araştırma gayesi içerisinde site ziyaretleri yapmaktadır. İlgisi olduğu alanda bulunan sitelerin ziyaretini gerçekleştirerek yeterli bilgi sahibi olmak isteyen okuyucu her şeyden önce okuduğu yazıdan keyif almalıdır. Özgün içerik yazarı okuyucuya keyif verdiği sürece tam anlamı ile yazarlık yapıyor demektir. Siz de firmamız aracılığı ile bünyemizde bulunan uzman yazarlarımızın tecrübelerinden faydalanmak istiyorsanız web sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşmanız en basit ve doğru yöntem olacaktır.